УКАЗАТЕЛЬ БОЛЕЗНЕЙ ЗДЕСЬ  КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА ЗДЕСЬ

Интересное в сети

Дополнительное меню

 • Главная страница
 • Топ новости


  Реклама


  Интересное в сети

  Если вы располагаете средствами, чтобы купить земельный участок, то вам идеально.. Если вы давно подумываете о том, чтобы приобрести загородный дом, то, вероятно, обратили внимание на сложную транспортную обстановку. Симферопольское шоссе — шестиполосная магистраль, обладающая высокой пропускной способностью. Именно поэтому оно не сильно загружено даже в дачный сезон.

  Реклама


  Украинская Баннерная Сеть

   

  Вахта трілістной

  автор: admin | Просмотров: 4022 |Дата: 29-03-2011, 21:00
  Вахта трілістной (тріфоль, трилисник водяний)-Мепу-апШез 1гНоПа {а 1_. Українська назва - боб! Вник трілістій. Народні назви - б! Бнік-тріліснік, боб! Вник товарячій, бобрик, бобровік, жаб'яч! опрочкі, заяча капуста, тріліснік; бабеннік, Бобровиця, лапушнік річковий, ліхорадочнік, Тріфо-лія, троеліст, сухотний трава.
  Сімейство Горечавковие - ОепНапасеае.
  Багаторічна трав'яниста соковите рослина з довгим, тол ¬ простими вузлуватим кореневищем. На кореневищах є кільці ¬ ші сліди і піхви відмерлих листків. Від кореневища відходів ¬ дит кілька трійчастого листя на довгих черешках. Лісточ ¬ ки на коротких черешках, обернено-яйцеподібні, вгорі тупі, соковиті. Квіткові стрілки голі, 20-35 см довжини, виходять з пазух листя. Квітки середньої величини (12-14 мм довжини),
  20
  зібрані в довгастої кисті. Зовні квітка майже білий, зсередини - рожевий (рис. 7). Цвіте в травні - червні.
  Росте частіше всього на болотах, по заболочених лугах, берегах річок та ставків.
  Райони збору. Найбільш перспективними для збору вахти трілістной є Поліссі (Волинська, Житомирська, Рівненська області і північна частина Київської, Чернігівської об ¬ ластей). Рідше зустрічається на півночі Лісостепу, на Поділлі та За ¬ карпати.
  Збирають добре розвинені листки під час цвітіння рослини (кінець травня - червень).
  Техніка збору та сировинної обробки. Зрізають або зривають тільки листові пластинки без черешка. Зібрано ¬ ні листя сушать на горищі, в сараї або в іншому добре про ¬ ветріваемом приміщенні, розкладаючи тонким шаром. Допуску ¬ ється сушіння на відкритому повітрі в тіні. Побурілі листя, довгі черешки і сторонні домішки видаляють.
  Зберігання. Пакують у тюки по 100 кг. Зберігають у сухих по-міщеннях. Термін зберігання 2 роки.
  Склад та застосування. У листі вахти трілістной містяться гіркі глюкозиди, ефірну олію, алкалоїд ген-цианинов, вітамін С, флавоноїди - гіперозид, рутин та інші речовини.
  Лікувальне застосування вахти трілістной здійснюється пре-майново у вигляді настою або відвару (20 г на 200 г води) для порушення апетиту, поліпшення травлення і поліпшення перистальтики шлунково-кишкового тракту. Відваром і настоєм лікують також хворих при зниженій кислотності шлунка; сприяє поліпшенню загального стану хворого. Для приготування настою 2 чайні ложки сухих подрібнених лис ¬ питних вахти трілістной заварюють у склянці окропу, проціджують. Приймають по чверті склянки за півгодини до їжі.
  У народній медицині відвар з листя вахти трілістной п'ють при хворобах печінки, простуді, малярії. Вся необходимая информация о симптоматическая эпилепсия лечение находиться в ашей энциклопедии народной медицины. шаблоны для dleскачать фильмы
   
   
  Другие новости по теме:
 • Блекота чорна
 • Барвінок малий
 • Багно звичайне
 • Алтей лікарський
 • Аир болотный
 • Комментарии (0)  Распечатать
  «На нашем сайте вы найдете множество рецептов от различных заболеваний, сможете узнать подробней о Вахта трілістной, а также изучить народные методы Вахта трілістной лечения. »
   

  Реклама

  1

  РЕКЛАМА

  2

  Реклама


 • Реклама


 •  Народная медицина - народные средства и рецепты от всех болезней! mediki.in.ua 2009-2018 g.   Все материалы на сайте взяты из открытых источников. Все права на публикуемые текстовые материалы принадлежат их владельцам, и администрация не несет ответственность за их использование.     Rambler's Top100
  В энциклопедии присутствует травник, в которых есть необходимые лекарственные травы, лекарственные растения, есть траволечение. На сайте собрвны народные рецепты, народные средства от многих болезней. Также присутствует нетрадиционная медицина, профилактика заболеваний, есть все необходимые народные рецепты, бабушкины рецепты. Все это Вы сможите найти у нас для лечение заболеваний. Ведите здоровый образ жизни. У нас не только Интересное в сети, Топ новости, Реклама.