УКАЗАТЕЛЬ БОЛЕЗНЕЙ ЗДЕСЬ  КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА ЗДЕСЬ

Интересное в сети

Дополнительное меню

 • Главная страница
 • Топ новости


  Реклама


  Интересное в сети


  Реклама


  Украинская Баннерная Сеть

   

  Багно звичайне

  автор: admin | Просмотров: 4417 |Дата: 29-01-2011, 20:41
  Багно звичайне - Ьейіт ра1і $ (ге Ь. Українське назва ¬ ня - багно звичайне. Народні назви - багон, багун, сві ¬ нушнік, богульнік.
  Сімейство Вересові - Ег1сасеае.
  Вічнозелений слабоветвістие чагарник, 0,5-1,25 м висоти. Листя зимуючі, чергові, шкірясті, лінійні, з заверну ¬ тими донизу краями, знизу коротко-буро-повстяні, 25-35 мм довжини, 3-5 мм ширини. Квітки правильні, білі, на довгих опушених квітконіжках зібрані в щитки на верхівці стебла і гілок. Цвіте в другій половині травня - червні. Вся рослина * має сильний дурманний запах.
  Росте по сфагновим і верховим болотах, у вологих соснових борах, по Кочкувате поліським лісовим луках. Най ¬ більш часто зустрічається на Поліссі, де нерідко утворює біль-рілі зарості, іноді важкопрохідні.
  Райони збору - Волинська, Житомирська, Київська, Рівненська і Чернігівська області.
  Збирають листя і молоді гілочки під час цвітіння і у фазі дозрівання плодів (травень - вересень).
  Техніка збору та сировинної обробки. Обли ¬ жавні 1-2-річні пагони зрізують ножицями. Сторонні домішки видаляють. Сушать у тіні або в провітрюваних приміщеннях по ¬ на чистій підстилці. Розкладають тонким шаром і пе ¬ ріодичним перевертають.
  Зберігання. Зберігають багно в закритих ящиках або бляшанках, з пересторогою. Пакують в ящики по 15 - 25кг.
  Склад та застосування. Багно. Содер ¬ жит ефірну олію (0,9-2%), горькожгучее на смак з бальза ¬ мическим запахом; головною складовою частиною ефірного масла багна болотного є Культивують рпірти азулен-нового ряду - ледолом і палюстрол, а також біциклічних спирт
  і вуглеводи. Крім того, багно містить глюкозид гарбу ¬ тин, кверцитрин, органічні кислоти, смолисті, Дубіль ¬ ні та інші речовини.
  Багно звичайне - древнє лікарський засіб. В на ¬ рідний медицині різних країн його застосовують як сечі ¬ гонного і потогінний засіб, при коклюші, бронхіальній астмі, туберкульозі, ревматизмі, подагрі, діабеті, а також при хронічних шкірних захворюваннях. Застосування багна для лікування коклюшу та бронхіальної астми виправдовується тим, що препарати багна володіють спазмалітіческім дейст ¬ Вієм і відхаркувальними властивостями.
  Наявністю в багно глюкозиду арбутина пояснюється його дезінфікуючий і сечогінну дію.
  Завдяки дратівливим властивостям багна, обуслов ¬ ленним наявністю ефірного масла, він застосовується для лікування ревматизму, міозиту і різних шкірних захворювань.
  За М. А. Носалю, при ревматизмі та застуді беруть чай з багна (25 г на I л окропу) по півсклянки 5-6 разів на день.
  Як відхаркувальний багно приймають у меншій дозі (2 г на 200 г води) 3 рази на день.
  Дозування багна вимагає обережності. Великі дози його здатні викликати отруєння, що характеризується ентериту ¬ ми і порушенням центральної нервової системи, перехідним в параліч.
  Вся необходимая информация о хирургические паразитарные заболевания находиться в ашей энциклопедии народной медицины. шаблоны для dleскачать фильмы
   
   
  Другие новости по теме:
 • Вахта трілістной
 • Блекота чорна
 • Барвінок малий
 • Алтей лікарський
 • Аир болотный
 • Комментарии (0)  Распечатать
  «На нашем сайте вы найдете множество рецептов от различных заболеваний, сможете узнать подробней о Багно звичайне, а также изучить народные методы Багно звичайне лечения. »
   

  Реклама

  1

  РЕКЛАМА

  2

  Реклама


 • Реклама


 •  Народная медицина - народные средства и рецепты от всех болезней! mediki.in.ua 2009-2018 g.   Все материалы на сайте взяты из открытых источников. Все права на публикуемые текстовые материалы принадлежат их владельцам, и администрация не несет ответственность за их использование.     Rambler's Top100
  В энциклопедии присутствует травник, в которых есть необходимые лекарственные травы, лекарственные растения, есть траволечение. На сайте собрвны народные рецепты, народные средства от многих болезней. Также присутствует нетрадиционная медицина, профилактика заболеваний, есть все необходимые народные рецепты, бабушкины рецепты. Все это Вы сможите найти у нас для лечение заболеваний. Ведите здоровый образ жизни. У нас не только Интересное в сети, Топ новости, Реклама.