УКАЗАТЕЛЬ БОЛЕЗНЕЙ ЗДЕСЬ  КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА ЗДЕСЬ

Интересное в сети

Дополнительное меню

 • Главная страница
 • Топ новости


  Реклама


  Интересное в сети


  Реклама


  Украинская Баннерная Сеть

   

  Алтей лікарський

  автор: admin | Просмотров: 1630 |Дата: 29-01-2011, 20:38
  Алтей лікарський - АНЬаеа оШсшаНз Ь. Українське на-звання - алтея лжарська. Народні назви - Проскурняк, Проскурко, проскурень, гордовля, пацурнік, рожа лжарська,. алтея лжарська, мальва; просвирняк (рис. 3).
  Сімейство Мальвові - Ма ^ АСЕАН.
  Велике багаторічна трав'яниста рослина висотою до 1 м і більше. Стебло один або кілька, прямостояче. Всі рослини ¬ ня сірувато-зелене від бархатистого опушення. Має товсте кореневище і прямі, рідше малогіллясті буро-жовті кор ¬ ні. Листки чергові, черешкові, сірувато-повстяні з обох сторін. Квітки рожеві, зібрані по кілька в пазухах листків,, утворюють на верхівці стебла густе, майже колосовидне соцве ¬ тя. Цвіте з червня по вересень. Плоди - сім'янки.
  Росте по вологих луках, берегах водойм і річок по всій території Україні.
  Райони збору - всі області Полісся, Лісостепу Ук ¬ раїни і Карпати. На півдні Україна - долини річок. Часто куль ¬ тівіруется.
  Збирають бічні неодревесневшіе коріння, очищені від коркового шару, ранньою весною і восени.
  Техніка збору та сировинної обробки. Корж * збирають з рослин, що досягли не менше дворічного віку. Головний стрижневий, зазвичай дерев'янистий, корінь видаляють, залишаючи неодревесневшіе коріння; їх ретельно очищають від ос ¬ залишків землі, пров'ялюють на повітрі і знімають ножем зовніш ¬ ву сіру пробкову тканину. Після очищення коріння негайно сушать. Всю роботу потрібно проводити швидко, так як кор «і легко, псуються і уражаються цвіллю.
  Зберігання. Алтейний корінь зберігають у добре закритих
  -Ящиках або бляшанках у сухому місці в присутності хлороформу. • Порошок зберігається у скляних банках, на складах - у паперо ¬ них багатошарових мішках, поміщених в тканинні мішки. Корінь гігроскопічний. Термін зберігання 3 роки.
  Склад та застосування. Корінь алтея містить слиз (до 35%), обволікаючим дією слизових настоянок пояснити ¬ вується терапевтичну дію. Крім того, містить крохмаль (37%), цукор і пектинові речовини. Найменша кількість слизу міститься влітку, на початку цвітіння. До кінця вегетаційний-ного періоду воно збільшується, досягаючи максимуму в жовтні,. А навесні поступово знижується. Крохмаль лікувального значення не має. При виготовленні фармацевтичних препаратів він вчи ¬ ховується як баластних речовина.
  Алтейний корінь у народній медицині застосовується з часів Теофраста, Діоскорид і Плінія. У стародавні часи корінь. Алтея використовували переважно при захворюваннях дихальних-них шляхів. У середні століття також високо цінувалися терапев-тичні властивості цього кореня. Тепер же він входить у всі фар-макопеі світу.
  Алтейний корінь вживають як слизувате засіб, смяг-чающие і обволікаючий засіб при кашлі і запаленні дихальних-них органів, особливо в дитячій практиці, рідше при проносах. Застосовується у вигляді порошку, сиропу і водного 5-відсоткового. Настою.
  Корінь алтея входить також до складу грудних чаїв.
  Алтей - одне з найпопулярніших засобів народної міді-цини. Застосовується не тільки при запальних захворюваннях дихальних шляхів, але і при шлунково-кишкових захворюваннях. Одну столову ложку нарізаної кореня наполягають у склянці холодної води протягом 4 годин. Випивають за три рази у ті ¬ чення дня. Настій з кореня алтея застосовують також для ванн, • полоскань і промивань при запальних процесах сли ¬ зистой і шкіри.
  У народній медицині застосовують квітки і листя алтея, навіть частіше, ніж корінь. Вони також містять слиз, але в меншій кількості заморожуваних. Вся необходимая информация о кожные заболевания ног находиться в ашей энциклопедии народной медицины. шаблоны для dleскачать фильмы
   
   
  Другие новости по теме:
 • Вахта трілістной
 • Блекота чорна
 • Барвінок малий
 • Багно звичайне
 • Аир болотный
 • Комментарии (0)  Распечатать
  «На нашем сайте вы найдете множество рецептов от различных заболеваний, сможете узнать подробней о Алтей лікарський, а также изучить народные методы Алтей лікарський лечения. »
   

  Реклама

  1

  РЕКЛАМА

  2

  Реклама


 • Реклама


 •  Народная медицина - народные средства и рецепты от всех болезней! mediki.in.ua 2009-2018 g.   Все материалы на сайте взяты из открытых источников. Все права на публикуемые текстовые материалы принадлежат их владельцам, и администрация не несет ответственность за их использование.     Rambler's Top100
  В энциклопедии присутствует травник, в которых есть необходимые лекарственные травы, лекарственные растения, есть траволечение. На сайте собрвны народные рецепты, народные средства от многих болезней. Также присутствует нетрадиционная медицина, профилактика заболеваний, есть все необходимые народные рецепты, бабушкины рецепты. Все это Вы сможите найти у нас для лечение заболеваний. Ведите здоровый образ жизни. У нас не только Интересное в сети, Топ новости, Реклама.